Kā nodibināt uzņēmumu 2+2 dienās?

Mūsdienās pati svarīgākā cilvēku vērtība ir laiks. Tāpēc, domājot par mūsu klientu vērtībām un vajadzībām, mēs izveidojām pakalpojumu – Uzņēmumu dibināšana 2+2 dienās. Jā tieši tik vienkārši kā 2+2, mūsu uzņēmums parūpēsies par to, lai tas notiek ātri un bez liekiem satraukumiem.

Ideja un sagatavošanās

Jau šī diena var būt Jūsu pirmā diena pretī Jūsu jaunajam uzņēmumam. Pirmā lieta, kas Jums ir jāizdara ir jāpaziņo mums, ka vēlaties dibināt jaunu uzņēmumu. Kad mēs esam saņēmuši Jūsu pieteikumu, tad Jums tiks aizsūtīts rēķins, kurš ietvers, gan mūsu uzņēmuma pakalpojumu, notāru un valsts nodevas. Uzreiz pēc rēķina apmaksas mēs sagatavojam dokumentus. Veicam pierakstu pie notāra.

1 Arrow Up

Parakstīšana un iesniegšana

Mēs dodamies pie notāra, kur tiek notariāli apstiprināti dokumenti, un uz banku, kur atveram pagaidu kontu, kur tiek iemaksāts uzņēmuma pamatkapitāls. Tālāk mēs dodamies uz Uzņēmumu reģistru, kur iesniedzam visus dokumentus.

1 Arrow Up

+ 2 Dienas

Šis ir laiks, kurā Uzņēmumu reģistrs izskata dokumentus. Šajā laika posmā Jūs varat pārdomāt uzņēmuma attīstības iespējas. Iesakām arī aplūkot mūsu pārējos pakalpojumus – virtuālais ofiss, biznesa konsultācijas un grāmatvedību.  Kad šīs divas dienas ir pagājušas –

APSVEICAM, JUMS IR NODIBINĀTS JAUNS UZŅĒMUMS!